B CARR (BRITTISK, 1900-TAL) ”TVÅLSKUM”.

4366565. B CARR (BRITTISK, 1900-TAL) ”TVÅLSKUM”.

Olja på skiva, signerad nere till vänster, inrymd i en förgylld ram 57cm x 36cm inklusive ram 45cm x 24cm bildstorlek.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 154