KARMSTOLAR, gustaviansk stil, 1900-tal.

436652. KARMSTOLAR, gustaviansk stil, 1900-tal.

Höjd
Skuren dekor med fleuroner och kannelerade ben.

Bruksslitage. Repor, stötmärken. Lösa kantband.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd

Antal besök: 1 121