HERRARMBANDSUR, Omega, 18K guld, manuell, 1900-talets andra hälft.

436650. HERRARMBANDSUR, Omega, 18K guld, manuell, 1900-talets andra hälft.

Serienummer 32155662. Graverad text på baksidan som följer: 25 år i Bergslaget Gösta Lindberg 1973. Armband i svart skinn.
Diameter på urtavla 30 mm.

Bruksslitage, repor på glas, ej fungerande (defekt).

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter på urtavla 30 mm.

Antal besök: 2 634