FÄLLBORD, 1900-tal.

FÄLLBORD, 1900-tal.
4366501. FÄLLBORD, 1900-tal.

Höjd: 74 cm.
Diameter: 87 cm.

Bruksslitage. Torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!
4366501. FÄLLBORD, 1900-tal.

Höjd: 74 cm.
Diameter: 87 cm.

Bruksslitage. Torrsprickor.

Antal besök: 232