BREVPRESS, konstglas, Kjell Engman, Artist Collection, 1900-talets andra hälft.

436648. BREVPRESS, konstglas, Kjell Engman, Artist Collection, 1900-talets andra hälft.

Signerad Kosta Boda Artist Coll. K. Engman 99163. Etikettmärkt på bas.
Höjd 9,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 9,5 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 803