Relief brons, signerad Ungdomlig jockey & vildhäst i 7 sekvenser.

436640. Relief brons, signerad Ungdomlig jockey & vildhäst i 7 sekvenser.

Tvärgående rektangulär relief, daterad omkring 1960, signerad ”S. Büchling” nere till höger. Mått ca. 44,5 x 8 cm.

I gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

I gott skick.

HannoVerum
Antal besök: 479