ERIK OLSON. "Brevets ansikte", litografi.

4366337. ERIK OLSON. "Brevets ansikte", litografi.

Signerad Erik Olson, numrerad 236/260, daterad 1974, ca 41 x 34 cm, inklusive ram 56 x 46 cm.

Erik Olson (1901–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

Erik Olson (1901–1986)

Antal besök: 172