RAMON BARNADAS. Landsbygdsutsikt.

4366298. RAMON BARNADAS. Landsbygdsutsikt.

Olja på duk.
Signerad och daterad 1944.
46x61,5 cm.

I gott skick. Träram i gyllene stuckatur, med små brister.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk.
Signerad och daterad 1944.
46x61,5 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 284