SIDEBOARD, gustaviansk stil, 1900-tal.

4366232. SIDEBOARD, gustaviansk stil, 1900-tal.

Sideboard med skåp och lådor.

183,5x43, höjd 80,5 cm.

Bruksskick,
Dekor på ena dörren saknas.
Beslag runt tre nyckelhål saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sideboard med skåp och lådor.

183,5x43, höjd 80,5 cm.

Bruksskick,
Dekor på ena dörren saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 480