SKULPTUR, keramik och trä, Birger Åström, BeKå, 1900-tal.

436613. SKULPTUR, keramik och trä, Birger Åström, BeKå, 1900-tal.

Barnhuvud, höjd 21 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Barnhuvud, höjd 21 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 1 693