SIDEBOARD, vitlackerat, gustaviansk stil.

4365895. SIDEBOARD, vitlackerat, gustaviansk stil.

Längd 185, bredd 44, höjd 80 cm.

Bruksslitage, smärre ojämnheter i faner.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 729