HASSE HASSELGREN. blandteknik/etsning, "Collage".

4365856. HASSE HASSELGREN. blandteknik/etsning, "Collage".

Signerad och daterad 1982.
Rammått 38x30cm.

Bruksskick.

Hasse Hasselgren (1933–2002)

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad och daterad 1982.
Rammått 38x30cm.

Bruksskick.

Hasse Hasselgren (1933–2002)

Antal besök: 190