SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal.

SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal.
4365780. SLAGLÅSPISTOL, 1800-tal.

Slaglåspistol, låset märkt med H 1851, 179, Längd ca 42 cm.

Bruksslitage, märken, laddstaken saknas, låsmekanismen fungerar vid lättare test, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 679