SLAGLÅSPISTOLER, 2st, 1800-tal.

4365765. SLAGLÅSPISTOLER, 2st, 1800-tal.

2st slaglåspistoler med järnpipa, otydliga märkningar örn med underliggande text SP, längd ca 20 cm.

Bruksslitage, avslag på hanen, märken. rost, ingen funktionstest, funktionsgaranti lämnas ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 489