MÄRTA ALEXANDERSSON. Gouache, signerad.

4365610. MÄRTA ALEXANDERSSON. Gouache, signerad.

Rammått ca 48 x 39 cm.

Bilden bör centreras, passpartou för liten för bilden, bruksskick, Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått ca 48 x 39 cm.

Antal besök: 264