SILVERFÖREMÅL, 7 st. Vikt ca 250 gram.

436560. SILVERFÖREMÅL, 7 st. Vikt ca 250 gram.

1 pokal Ryssland 1846, 1 bägare Danmark 1931, 1 servettställ med svenska importstämplar, 1 par salt -och pepparkar med emaljerade lock Ela Danmark, 1 par salt -och pepparkar med glasinsatser.

Bruksslitage, nagg på ett emaljlock, bägare med gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 515