VARMVATTENBEHÅLLARE, med lock, koppar, tidigt 1900-tal.

4365581. VARMVATTENBEHÅLLARE, med lock, koppar, tidigt 1900-tal.

höjd 26 cm, längd 51 cm, bredd 15 cm.

Ålders- och bruksslitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 168