RÖKBORD MED INTARSIA, 1930/40-tal.

436556. RÖKBORD MED INTARSIA, 1930/40-tal.

Medföljer glasskiva. 60X60 cm, Höjd 58 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 1 034