BURKAR, 3 st, litograferad plåt, 1900-tal.

4365554. BURKAR, 3 st, litograferad plåt, 1900-tal.

Ebe choklad & konfektfabrik, Solo kaffe, Göta delikata karameller.
Höjd ca 9,5-25,5 cm.
Bredd ca 18,5-24 cm.

Slitage, skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 9,5-25,5 cm.
Bredd ca 18,5-24 cm.

Slitage, skav.

Antal besök: 146