YRJÖ EDELMANN. Komposition med papper, färglitografi.

4365553. YRJÖ EDELMANN. Komposition med papper, färglitografi.

Signerad samt numrerad 56/150, ca 62 x 54 cm, inklusive ram 91 x 66 cm.

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

Yrjö Edelmann (1941–2016)

Antal besök: 310