436553. SKULPTUR, glas, Silvano Signoretto, Italien.
Pris i den första UEFA Regions Cup 1999. Signerad av Bo Lennart Johansson samt daterad 05*11*1999
Längd 24, bredd 28,5, höjd 26 cm.
Bruksslitage, märken, mindre naggar samt en skada på del unde häl.