STOLAR, 10-stycken, olika modeller.

4365516. STOLAR, 10-stycken, olika modeller.

Höjd från ca 87 cm till ca 96 cm.

fläckar, nött, repor, märken, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 261