”See Britain first - In a British Austin”, 1900-talets reklamskylt ombord som visar en Green Austin -bil i Corfe Castle, Dorset och signerad ”Rough sketch, Mills”, stämplat på baksidan med upphovsrätt för ”James Laworth & Bro., LTD. London.', 42 cm x 28 cm.
I bra övergripande skick, viss slitage och märken, kantslitage och missfärgningsområden.