BENGT WINBERG. "Splittrad form", olja på duk, signerad.

436517. BENGT WINBERG. "Splittrad form", olja på duk, signerad.

80 x 100 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

80 x 100 cm.

Antal besök: 1 411