STÅNKA, allmoge, 18/1900-tal.

STÅNKA, allmoge, 18/1900-tal.
4365117. STÅNKA, allmoge, 18/1900-tal.

Målad senare.
Höjd ca 30 cm.

Bruksslitage, förekommer sprickor, flagor i färg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Målad senare.
Höjd ca 30 cm.

Antal besök: 181