BORD, trä, oktagonal skiva, 1900-tal.

4365035. BORD, trä, oktagonal skiva, 1900-tal.

Diameter ca 46 cm.
Höjd ca 74 cm.

Bruksslitage, skav & märken. Ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 46 cm.
Höjd ca 74 cm.

Antal besök: 225