BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

436488. BYRÅ med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

2-lådig.
Höjd 82 cm, bredd 94 cm, djup 48 cm.

Lättare bruksslitage, obetydliga fläckar på ena kortsidan.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

2-lådig.

Nycklar saknas.

Antal besök: 595