JUKEBOX, Wurlitzer, modell 2204, 1950/60-tal.

4364885. JUKEBOX, Wurlitzer, modell 2204, 1950/60-tal.

Med skivor, diverse artister, bl a Elvis, Status Q, mfl, höjd ca 136, 90 x 70 cm.

Slitage, märken
Går i gång vid kontroll, skivval ej kontrollerad
Ingen funktionsgaranti.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken
Ingen funktionsgaranti.

Nycklar saknas.

Antal besök: 712