MORTLAR med stöt, 4 stycken, marmor.

4364864. MORTLAR med stöt, 4 stycken, marmor.

Höjd cirka 10 - 13 cm, diameter cirka 11 - 16,5 cm.

Bruksslitage, en stöt med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 183