STOLAR, 1 par, Karl-Johan, 1800-tal.

436478. STOLAR, 1 par, Karl-Johan, 1800-tal.

Stolar 1 par, Karl Johan.
Nyklädda.

Bruksslitage, mindre märke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stolar 1 par, Karl Johan.
Nyklädda.

Bruksslitage, mindre märke.

Antal besök: 767