TRÄDGÅRDSSOFFA, "Ormbunke", gjutjärn, ribbor av trä, 1900-tal.

4364776. TRÄDGÅRDSSOFFA, "Ormbunke", gjutjärn, ribbor av trä, 1900-tal.

Rygghöjd 90 cm, sitthöjd 42 cm, längd 146 cm.

Bruksskick. Träribborna måste bytas ut. Behöver rengöras.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 862