YTTERFODER, majolika Rörstrand.

4364775. YTTERFODER, majolika Rörstrand.

Höjd ca 16 cm, ca 33 x 21 cm.

En fot med lagning. krackelyr. Smärre nagg kantens undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 16 cm, ca 33 x 21 cm.

Antal besök: 350