REMMARE, 8 st grönt glas, 1900-tal.

4364706. REMMARE, 8 st grönt glas, 1900-tal.

Höjd 19,5 cm
Diameter mynning 5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19,5 cm
Diameter mynning 5 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 532