HALVMÅNEBORD/FÄLLBORD, 1800-tal.

4364644. HALVMÅNEBORD/FÄLLBORD, 1800-tal.

Svarvade ben utfällbar skiva och ben, brunbetsat. Längd 96, bredd 47(ihop), höjd 70 cm.

Fläckar, märken, repor, ytslitage, slagen skiva, delvis blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 359