SKYLT, plast, Gevalia Kryddor, 1900-talets andra hälft.

4364588. SKYLT, plast, Gevalia Kryddor, 1900-talets andra hälft.

Höjd: ca 15 cm.
ca 85 x 8 cm.

Bruksslitage. Smuts.
Funktion: Okänd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 15 cm.
ca 85 x 8 cm.

Bruksslitage. Smuts.
Funktion: Okänd.

Antal besök: 135