YTTERFODER, keramik, Peter Ibsen, stämplad, 1900-tal.

4364531. YTTERFODER, keramik, Peter Ibsen, stämplad, 1900-tal.

Dekor av ödla, höjd ca 11 cm, diameter ca 13 cm.

Bruksslitage, kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, kantnagg.

Antal besök: 223