4364453. FYRA DEKORATIVA BILDER (4).
innefattande
tre ullverksbilder av botaniska ämnen
Sarah Browne, signerad etsning i begränsad upplaga med titeln ”Appletrees”
Den största 49 x 40cm med glaserad ram (4).
Allt gott skick med mindre slag och skav på ramar.