FYRA DEKORATIVA BILDER (4).

FYRA DEKORATIVA BILDER (4).
4364453. FYRA DEKORATIVA BILDER (4).

innefattande
tre ullverksbilder av botaniska ämnen
Sarah Browne, signerad etsning i begränsad upplaga med titeln ”Appletrees”

Den största 49 x 40cm med glaserad ram (4).

Allt gott skick med mindre slag och skav på ramar.

Gör en kostnadsfri värdering!

innefattande

Antal besök: 155