NÅLDYNA, Marmorsockel. Daterad 1875 och märkt A.P.D.

4364438. NÅLDYNA, Marmorsockel. Daterad 1875 och märkt A.P.D.

11x12,5x12,5 cm.

Kantslitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

11x12,5x12,5 cm.

Kantslitage, repor, märken.

Antal besök: 183