CHIFFONJÉ, sent 1800-tal.

CHIFFONJÉ, sent 1800-tal.
4364350. CHIFFONJÉ, sent 1800-tal.

Med dolda/hemliga fack.
Höjd ca 163,5 cm.
Bredd ca 115 cm.
Djup ca 45 cm.

Två lådknoppar saknas. I övrigt bruksslitage.
Invändig nyckel saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med dolda/hemliga fack.
Höjd ca 163,5 cm.
Bredd ca 115 cm.
Djup ca 45 cm.

Invändig nyckel saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 252