HYLLSYSTEM, 2 sektioner, Breox, 1960-tal.

4364336. HYLLSYSTEM, 2 sektioner, Breox, 1960-tal.

Teakfanér.
Höjd ca 93 & 161 cm.
Bredd ca 81 & 85 cm.
Djup ca 24-40 cm.

Bruksslitage, skav & märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teakfanér.
Höjd ca 93 & 161 cm.
Bredd ca 81 & 85 cm.
Djup ca 24-40 cm.

Bruksslitage, skav & märken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 394