BORDSLAMPA, mässing, Eskilstuna Bruk, 1900-tal.

436423. BORDSLAMPA, mässing, Eskilstuna Bruk, 1900-tal.

Höjd inklusive hållare 73 cm.

Lättare bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inklusive hållare 73 cm.

Lättare bruksslitage.

Antal besök: 1 631