KLAFFBORD, furu, 1900-tal.

KLAFFBORD, furu, 1900-tal.
4364167. KLAFFBORD, furu, 1900-tal.

Klaffbord, bemålad furu
Diameter 112, höjd 76,5 cm
Mittskiva utan klaffar 49 cm.

Färgbortfall samt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klaffbord, bemålad furu
Diameter 112, höjd 76,5 cm
Mittskiva utan klaffar 49 cm.

Färgbortfall samt ytslitage.

Antal besök: 187