LJUSLYKTA, trä, 18-1900-tal.

LJUSLYKTA, trä, 18-1900-tal.
4364024. LJUSLYKTA, trä, 18-1900-tal.

Fyrsidig form. Upphängningsbygel i metall, samt öppning i toppen för ventilationsdrag

Höjd 30 cm.

Åldersslitage, glas med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 cm.

Antal besök: 206