LÅDA, trä, "Tre stjärnor säkerhetständstickor", 1900-tal.

436395. LÅDA, trä, "Tre stjärnor säkerhetständstickor", 1900-tal.

Höjd 61 cm. Längd 83 cm. Bredd 52 cm.

Slitage, lock saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, lock saknas.

Antal besök: 3 360