DAMHATTAR, 3 st, USA, 1900-talets andra hälft.

436391. DAMHATTAR, 3 st, USA, 1900-talets andra hälft.

Ull. En hatt med flor samt dekor. En hatt med dekor av fjädrar och tygblomma.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 920