CARDIGANS OCH PUMPS, 5 delar, Kriss och Roland Cartier, 1900-talets andra hälft.

436388. CARDIGANS OCH PUMPS, 5 delar, Kriss och Roland Cartier, 1900-talets andra hälft.

Pumps i skinn, Roland Cartier, storlek enligt märkning 38. Fyra cardigans från Kriss, storlek enligt märkning S och M.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 780