VITRINSKÅP, 1900-tal.

VITRINSKÅP, 1900-tal.
4363876. VITRINSKÅP, 1900-tal.

höjd 99 cm, längd 75 cm, bredd 29 cm.

senare bemålning, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 400