MATTA, Tekke, semiantik, ca 200 x 112 cm.

4363869. MATTA, Tekke, semiantik, ca 200 x 112 cm.

Polykromt geometriskt mönster på röd botten.
Ca 200 x 112 cm.

Slitage, fläckar. Kant- och fransskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 200 x 112 cm.

Antal besök: 196