MATBORD, brunbetsat, med 2 iläggsskivor.

4363868. MATBORD, brunbetsat, med 2 iläggsskivor.

2 extra senare iläggsskivor á 64 cm. Omonterat.

Nagg, fläckar, märken, ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 557