TOMTAR, 3 st, bemålat lergods.

4363804. TOMTAR, 3 st, bemålat lergods.

Ytterfoder, höjd 10 cm
Ljusstake, höjd 24 cm
Figuring, höjd 16 cm.

Bruksslitage, ytterfoder befattas med nagg på luva, nötningar av bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytterfoder, höjd 10 cm
Ljusstake, höjd 24 cm
Figuring, höjd 16 cm.

Adress

Murmansgatan 124
212 25 Malmö
Sverige

Placering
S20
Antal besök: 99